Kontakta oss

Nobis Hotel Stockholm

Norrmalmstorg 2-4,
111 46 Stockholm
Telefon: +46 (0)8-614 10 00
Email: info@nobishotel.com

Restaurang NOI

Telefon: +46 (0)8-614 10 30
Email: noi@nobishotel.com

Nobis Möten och Event & Logi

Telefon: +46 (0)8-614 10 10
Email: reservations@nobishotel.com

Personal

Morsi Khaled, Managing Director 

Oscar Durling, Community Manager oscar.durling@nobishotel.com

Petter Grotteblad, Hotel Manager petter@nobishotel.com 

Malin Schönoff, Business Controller malin@nobis.se

Guadalupe Banegas, Food & Beverage Manager guadalupe@nobishotel.com 

Anton Regnell, Driftchef anton.regnell@nobishotel.com

Emmanouil Spilianakis, Executive Head Chef manos@nobishotel.com

Alice Ulvsgärd, Front Office Manager Alice@nobishotel.com  

James Yip, Head Concierge james@nobishotel.com 

Jonathan Liu, Service Manager jonathan@nobishotel.com 

Caroline Kjellberg, Sälj & Avtal caroline.kjellberg@nobishotel.com

Vår webbplats använder cookies för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse och service. Genom att klicka ned denna banner eller att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies och godkänner vår integritetspolicy. För mer information, läs vår Privacy Policy | Cookie Policy Close