Kontakta oss

Nobis Hotel Stockholm

Norrmalmstorg 2-4,
111 46 Stockholm
Telefon: +46 (0)8-614 10 00
Email: info@nobishotel.com

Restaurang NOI

Telefon: +46 (0)8-614 10 30
Email: noi@nobishotel.com

Nobis Möten och Event

Telefon: +46 (0)8-614 10 10
Email: reservations@nobishotel.com

Personal

Morsi Khaled, Managing Director Morsi@nobishotel.com 

Klara Lund, PR-Coordinator klara@nobis.se 

Petter Grotteblad, Hotel Manager petter@nobishotel.com 

Malin Schönhoff, Business Controller malin@nobis.se 

Guadalupe Banegas, Food & Beverage Manager guadalupe@nobishotel.com 

Richard Broni, Restaurant Manager richard@nobishotel.com 

Christian Attlefelt, Executive Chef christian@nobishotel.com 

Ede Hunt, Housekeeping Manager ede@nobishotel.com 

Adam Tynnerström, Front Of House Manager adam.tynnerstrom@nobishotel.com

Julia Bradford, Front Of House Supervisor julia@nobishotel.com 

James Yip, Head Concierge james@nobishotel.com 

Jonathan Liu, Service Manager jonathan@nobishotel.com 

Vår webbplats använder cookies för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse och service. Genom att klicka ned denna banner eller att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies och godkänner vår integritetspolicy. För mer information, läs vår Privacy Policy | Cookie Policy Close